Všetky naše výrobky sú 100% zložené 

ANO – tak to musí byť!! Dnes je situácia, že vďaka tomu, aby sa ušetrilo na skladovaní a logistike, začali sa veci, ktoré boli pôvodne vždy v kope, ale teraz sú často v stave zlož si sám. Asi nikdy nezabudnem na to, keď ma známy poprosil o pomoc pri zložení nábytku z IKEA – posteľ a skriňa. Do tej doby som veril, že moje celoživotné skúsenosti s výrobou z dreva budú jasnou výhodou pri montáži. No neboli. Montáž sľubovaná ako chvíľková, sa pretiahla na celé popoludnie… a to som od fachu… Navyše: úprimne takú haldu skrutiek, vrutov a ďalšieho spojovacieho materiálu pokope, to sa hneď tak nevidí.

Mimo to, že nabudúce to radšej vyrobím sám a bude to rýchlejšie, som si istý, že našich zákazníkov takýchto akcií ušetríme. Navyše, takýto výrobok zmontovaný doma má jednoznačne kratšiu životnosť a je tiež menej kvalitná z podstaty veci. Naše výrobky sú celoplošne podlepené a tlakom lisu spojené pre dlhšiu životnosť. Okrem toho my eliminujeme množstvo skrutiek/vrutov v našich výrobkoch na minimum a pokiaľ nejaké použijeme, tak vy je neuvidíte. Vruty sú vo vonkajšom prostredí potenciálom problému, vďaka ich zahrdzaveniu,  alebo potencionálne vytvárajú priestor pre priesak vody. Navyše spoj vrutom je omnoho slabší než celoplošné podlepenie vode- odolnými lepidlami na drevo. Používame tie najlepšie na trhu s takou pevnosťou, že u trhových skúškach sa vždy ulomí materiál okolo, ale nie samotný spoj!!

Toto všetko ospravedlňuje cenu od 390 do 990Kč za dopravu po celej ČR a SR podľa vzdialenosti , ktorú požadujeme za paletový dovoz väčších zákaziek, je pre celú akciu iba návrat k normálu a prirodzenej výrobe, tak ako by to malo byť.