Vybavenie predajní

VYBAVENIE PREDAJNÍ

Vyrábame z masívneho dreva rôzne typy predajní.  Riešime predajne od návrhu až po realizáciu.  Zaoberáme sa aj výrobou log a návrhu technického riešenia pre rôzne prevádzky. Realizovali sme už viac ako 200 predajní a sme ochotní sa o naše skúsenosti s Vami podeliť. Nevyrábame iba nábytok, ale riešime s Vami Váš projekt, navrhujeme, radíme, hľadáme najlepšie riešenie. Výhodou nášho riešenia je dostupná cena. Výroba z masívneho dreva a s tým spojené výhody – imidž predajne, detaily, cenovky a riešenie na mieru.  Vyrábame predajne zamerané na farmárske potraviny, dizajnové oblečenie a doplnky, darčekový tovar, kaviarne a iné. Pokiaľ sa chcete viac dozvedieť, kontaktujte nás na +421 948 407 218, na maile zakazky@na-statku.sk alebo vyplňte formulár na konci stránky.

FARMÁRSKE PREDAJNE A POTRAVINY

Vyrábame rôzne kvality nábytku pre potravinársky priemysel so zameraním na kvalitné potraviny, zdravú výživu a farmárske výrobky. Vyvinuli sme koncept kvalitného nábytku zloženého z viacerých materiálov, ktoré sa logicky aj dizajnovo dopĺňajú a vytvárajú pocit vysokej kvality predávaných výrobkov. Používame severský smrek, dubovú a jaseňovú škárovku. Nábytok ošetrujeme ekologickými farbami, alebo olejmi s atestáciou na styk s potravinami.

DIZAJNOVÉ PREDAJNE OBLEČENIE A DOPLNKOV

Vyrábame rôzne kvality nábytku pre predajne s oblečením a módnymi doplnkami. Adekvátne sme vyvinuli koncept kvalitného nábytku zloženého z viacerých materiálov, ktoré sa logicky aj dizajnovo dopĺňajú a vytvárajú pocit vysokej kvality predávaných výrobkov. Používame severský smrek, dubovú a jaseňovú škárovku. Sme Vám schopní ponúknuť akúkoľvek farebnú kombináciu, navrhnúť farebné aj logické riešenie a tým podčiarknuť kvalitu predávaných výrobkov.

DARČEKOVÉ PREDAJNE, PREDAJNE KNÍH, KAVÁRNE/CUKRÁRNE

Darčekové predajne, kaviarničky, cukrárne, predajne pre miláčikov sú ideálnym variantom pre masívne drevo. Vyrábame rôzne kvality nábytku pre tieto predajne. Adekvátne k tomu sme vyvinuli koncept kvalitného nábytku zloženého z viacerých materiálov, ktoré sa logicky aj dizajnovo dopĺňajú a vytvárajú pocit vysokej kvality predávaných výrobkov. Používame severský smrek, dubovú a jaseňovú škárovku. Nábytok ošetrujeme ekologickými farbami.

PEKÁRNE, KAVÁRNE

Spojenie čerstvého chleba, vône dreva, kávy, zákuskov, chlebíčkov a masívneho dizajnu ozajstného dreva je viac, než daná. Prepojenie týchto výrobkov s drevom nám príde prirodzené, až pomaly jediné možné. Prevoňajte svoju predajňu vôňou dreva a nalaďte tak svojich zákazníkov na skutočný zážitok. Spojte kvalitu výrobku a vybavenia. Na pulty používame iba dubový masív pre svoju odolnosť a krásu.

BISTRA A CUKRÁRNE

Dizajn masívneho dreva je tiež vhodný pre čerstvé zákusky a kvalitné čerstvé potraviny. Ponúkame kombináciu masívnej škárovky v modernom dizajne, alebo v romantickom provencii prevedení. Osvetlenie predajne podčiarkne, ako kvalitu a dizajn výrobku, tak vzhľad celej predajne. Moderný design vychádza z minimalistického kubistického štýlu pomenovaného PICCASO M.

RECEPCIA A PREDAJNE SUVENÍRA

Vyrábame predajne na rôzne typy produktov a zamerania. Pre lyžiarske centrum sme navrhli vo farbách snehu a modrej oblohy predajňu suvenírov a požičovňu vybavenia. Kombinácia športovej aktivity, umiestnenia na horách a masívneho nábytku nám príde logické. Farebná kombinácia, osvetlenie so zmenou farby a intenzity pekne podčiarkuje design nábytku. Pri každom projekte vyrábame špeciálne stojany podľa potreby produktu na mieru.

PREDAJNÉ A PREZENTAČNÉ STÁNKY, PREDAJNÉ REGÁLY

Vyrábame prezentačné a predajné stánky, výstavné plochy, predajné a propagačné regály. Vyrábame z masívneho dreva, alebo v kombinácii drevo/kov.  Sme schopní navrhnúť a vyladiť Váš koncept prezentácie tak, aby sme vyriešili rôzne úskalia predaja. Či už ide o jednoduché zloženie stánku, jeho bezpečnosť, alebo minimalizácia prevoznej veľkosti a váhy. Základom projektu je vysoká variabilita nábytku, prírodný vzhľad a vôňa dreva.  Vďaka našim skúsenostiam, Vám sme schopní poradiť – na aký druh výrobku zvoliť, daný typ nábytku, alebo aký doplnok použiť, aby sa Vašim zákazníkom dobre nakupovalo a predajňa bola prehľadná.

VINOTÉKY

Darčekové predajne, kaviarničky, cukrárne, predajne pre miláčikov sú ideálnym variantom pre masívne drevo. Vyrábame rôzne kvality nábytku pre tieto predajne. Adekvátne k tomu sme vyvinuli koncept kvalitného nábytku zloženého z viacerých materiálov, ktoré sa logicky aj dizajnovo dopĺňajú a vytvárajú pocit vysokej kvality predávaných výrobkov. Používame severský smrek, dubovú a jaseňovú škárovku. Nábytok ošetrujeme ekologickými farbami.

NÁBYTOK ZO STARÝCH TRÁMU A DOSIEK

 

Predajne tradičných výrobkov s dušou, horské reštaurácie, predajne suvenírov, alebo ekologické predajne sa môžu pýšiť výbavou zo starých, až 150 rokov starých trámov. Vyrábame radi tieto predajne z dreva, ktoré by inak bolo spálené, alebo by skončilo niekde na skládke a dávame mu novú dušu. Preparujeme staré trámy, odstránime staré kotvy, klince a vyrábame z neho krásny nábytok s dušou.

LOGA

Vyrobíme pre Váš projekt logo v 2D, 3D, vygravírujeme, vypálime, natlačíme, alebo vyfrézujeme do dreva. Vyrábame logá slúžiace ako vývesné štíty, označenie predajní a výrobkov, cenovky, alebo malé logá ako označenie nábytku.

Vývesné štíty vyrábame v kombinácii rôznych materiálov. Veľmi radi používame LED svetlá na ich osvetlenie. Logo akejkoľvek zložitosti, alebo kombináciu farieb pre nás nie je problém. Máme radi výzvy.

 

DOPLNKY A CENOVKY

Doladíme Váš koncept o také detaily, ako sú cenovky, popisky produktov, zákonné informácie a dáme všetkému logiku a poriadok. Je veľmi dôležité v koncepte mať vyladený každý detail. Nechajte to na nás, pomôžeme vám. Každý detail na predajni je dôležitý, výška umiestnenia, svetlo, detaily ako cenovky a popisky, kvalita vystavenia, hudba a mnoho ďalšieho. Koncept úspešnej predajne je potom mozaikou správne zladených detailov, kde jedna vec musí ladiť s druhou. Aj toto, vďaka našim skúsenostiam, sme s Vami schopní vyladiť. Spýtajte sa.

3D NÁVRHY

Na prianie môžeme vytvoriť aj 3D vizualizáciu Vášho projektu. Pokiaľ vytvárate nový koncept, alebo upgradujete starý, je dobré si ho prejsť pred realizáciou v 3D. Najmä technické a logické detaily sa tak vyjasnia oveľa jednoduchšie. Všetko pre Vás pripravíme podľa merítka a čo najbližšie k realite.  V 3D sa potom môžu odhaliť rôzne chyby konceptu ešte pred realizáciou. Napríklad rozmery pre umiestnenie nábytku, príp. farebné kombinácie s maľbou a mnoho ďalšieho. Farebnosť projektu je na Vás, a pokiaľ je daná výrobcom, sme schopní koncept vyladiť do rovnakých farieb. Pokiaľ nemáte ešte vyladený koncept farebne, radi Vám s tým pomôžeme. Pokiaľ už máte na predajni nejaké iné kusy nábytku (napr. chladničky, výklenky, dvere, schody), všetko Vám zameriame a doplníme do 3D projekcie. Doplnenie finálnej farby podlahy alebo okien je samozrejmosťou.

Pošlite nám e-mail