Výrobný proces

Väčšinu výrobkov sa snažíme držať skladom v základných farbách. U kvetináčov ide o gaštan, antracit a  teak. U hrantíkov tie isté farby plus ešte prírodná, opaľovaná a niektoré výrobky vo farbe biela. Tieto výrobky sa podľa druhu dohodnutej dopravy dodávajú cca do týždňa, v sezóne potom rozvážame celú ČR a SR našimi autami min. 1x do týždňa. Termín si s Vami telefonicky dohodneme dopredu. V prípade našej dopravy máte ešte v cene vynesenie do poschodia, postavenie a u niektorých výrobkov zaškolenie – napr. ako zasadiť vysoký záhon.

Pokiaľ si potom vyberiete niektorý z našich výrobkov dlhších ako 1,2 metra, vrelo Vám odporúčame použiť našu prepravu, nakoľko tieto nadrozmerné výrobky trpia cudzou dopravou a nie zriedka potom riešime reklamácie.

Globálne sa dá riadiť informáciou pri každom výrobku, kde Vás informujeme či tento máme skladom alebo sa bude vyrábať. Bežne  sme schopní čokoľvek vyrobiť do 2 týždňov, výnimkou sú potom zložitejšie realizácie, výroba na mieru v období marec až jún. V tejto dobe (hlavnej sezóne) môže byť výroba dlhšia.

Určite vrelo odporúčame využiť mimosezónnu dobu na výrobu väčších realizácií a vyvýšených záhonov. Ideálna doba na objednávky je potom december-február. Máte v takom prípade istotu, že svoj výrobok dostanete ešte pred sezónou.