Kvetináče na mieru

V tejto sekcii ponúkame kvetináče na mieru, zložené do rôznych celkov. Navrhneme Vám celé riešenie Vašej terasy, predzáhradky alebo iného priestoru. Sme schopní všetko zrealizovať vrátane návrhu, postavenia terasy, samozavlažovania, obloženia a iné. Radi navrhujeme terasy vrátane rôznych doplnkov, ako sú kvetináče, posedenie, obloženie či realizácia okolo grilu.

Po preskúmaní podložia a orientácie terasy sme schopní navrhnúť najlepšie riešenie a upozorniť Vás na úskalie projektu. Radi používame české dreviny, pretože tu vyrástli a budú sa adaptovať najlepšie, ale sú aj cudzokrajné dreviny s výbornou adaptáciou. Nevyrábame terasy z plastu alebo z náhradných materiálov. Jednoducho je to proti nášmu presvedčeniu. Používame ekologické farby, držíme niekoľko certifikácií kvality a férového prístupu k ťažbe.

Na statku | EKO-T.U.R.

Naše riešenie je vhodné aj pre balkóny a terasy v domoch. Máme pre toto vyvinutý systém samozavlažovania. Pracujeme s rozmiestnením, vhodným typom kvetináčov – podľa požiadaviek klienta. Riešenie vieme navrhnúť a nakresliť v 3D. Zároveň máme skúsenosti s výsadbou a sme Vám schopní podľa orientácie balkóna navrhnúť ideálnu výsadbu a zavlažovací systém. Kvetináče vyrábame v 6 rôznych štýloch a kvalitách a veríme, že si u nás vyberie každý.

Na statku s.r.o. | Kvetináče

Kontaktujte nás v priloženom formulári dole, alebo napíšte na: info@na-statku.sk Ponuku Vám zadarmo spracujeme, nakreslíme Váš projekt v 3D a Vy sa rozhodnete.

Ďalšou kategóriou je osvetlenie kvetináčov. Záhrady, terasy a iné priestory vyzerajú veľmi krásne s použitím osvetlenia. My ponúkame naše riešenie osvetlenia so zmenou farby, diaľkovým ovládačom, automatickým rozsvätením a zhasínaním pomocou smrakového čidla a časovača, tlmenia svetla a iné. Používame iba najkvalitnejšie komponenty s dlhou životnosťou, ochranou proti vlhku, ktoré nebudete musieť nikdy meniť alebo reklamovať.

Pošlite nám e-mail