PLOTY, OBKLADY, TERASY

Vyrábame a montujeme rôzne typy plotov na mieru z masívneho dreva. Naše ploty sú navrhnuté z rôznych materiálov tak, aby vyzerali skvele dlhé roky a nemuseli ste čo 3 roky obnovovať náter. Dodávame ich z smrekovca, severského smrekovca a bez údržby Vám vydrží až 35 rokov. Plot na zákazku sme schopní dodať z akýchkoľvek materiálov a tvarov. Nie je plot, ktorý by sme nedokázali vyrobiť. Vieme aj kombinované ploty so železom, alebo s murovanými stĺpikmi.

Dodávame obklady z dreva – a to vonkajšie aj vnútorné. Vieme Vaše obklady zladiť s nábytkom, vytvoriť zaujímavú stenu alebo obložiť celú izbu.  Radi používame zaujímavé dekory a kvalitnejšie materiály. Navrhujeme celé nábytkové zostavy, vybavenie a obklady sme schopní doladiť aj k Vášmu nábytku (alebo k nášmu). Vonkajšie obklady montujeme v klasických prevedeniach – od moderných až po štítové dosky napríklad na Vašu chalupu.

Pokiaľ hľadáte firmu na položenie terasy – vyberte si našu firmu. Projekt Vám spracujeme v 3D.  Uvidíte, ako bude vyzerať, môžete si vymyslieť rôzne vychytávky a detaily. Terasy montujeme najradšej z klasických českých materiálov, uprednostňujeme smrekovec alebo sibírsky smrekovec. Avšak nebránime sa aj iným cudzokrajným variantom, vieme, ako ktoré drevo pracuje a dokážeme podľa dispozície navrhnúť najlepšie riešenie. Sledujeme najnovšie trendy, pri práci uvažujeme a dodávame riešenie bez budúcich problémov.

Pošlite nám e-mail